“Чистий Дім” Засіб чистильний рідкий для кухні «Антижир

Сильнодіючий засіб з додаванням іонів срібла, має антибактеріальну дію та ефективно видаляє жир, бруд, нагар, кіптяву з керамічних, емальованих, порцелянових, фаянсових, з нержавіючої сталі поверхонь. Придатний для чищення плит, духовок, сковорідок, дек (кухонного обладнання). Призначений для чищення грилів, кухонного обладнання у побуті та на підприємствах ресторанного господарства. Завдяки зручному формату у вигляді спрею, він забезпечує зручність нанесення та економічну витрату миючого засобу. Рецептура розроблена з додаванням іонів срібла*, що мають антибактеріальну дію.

Способ применения: Встановіть носик тригера на позицію “On”. Розпилити засіб на забруднену поверхню, залишити на 2-10 хв., в залежності від ступеня забруднення,  за необхідності протерти щіткою або губкою і ретельно змити водою. Витерти насухо. Сильно забруднені місця обробити повторно.

Меры предосторожности: ОБЕРЕЖНО! Містить луги. Уникати вдихання парів, ковтання та контакту зі шкірою, очима. Використовувати захисні рукавички. Не змішувати з іншими засобами для чищення. Не використовувати на алюмінієвих, мідних та інших поверхнях з нестійким до дії лугів покриттям. При потраплянні мийного засобу в очі необхідно ретельно промити їх великою кількістю проточної води та в разі необхідності звернутися до лікаря. Зберігати у недоступному для  дітей та домашніх тварин місці, окремо від харчових продуктів.

Состав INCI: qua, nonionic surfactants <5%, cationic surfactants <5 %, monoethanolamine, sodium hydroxide,  sodium metasilicate, potassium hydroxide, tetrasosium ETDA, copolymer, parfum, benzisothiazolinone, metilisotiazolinon, silver citrate.

Объём: 520 мл

Штрих-код: 4820091147370

Навички

Опубліковано

20.03.2023