Компанія

20 років успішної роботи

Вперше на полицях 1998
1999 Перші в Україні запустили виробництво солей для ванн
Вихід на зарубіжні ринки 2008
2010 Активний старт направлення PRIVATE LABEL для наших клієнтів
Запуск лінії по виробництву вологих серветок 2011
2013 Запуск лінії по виробництву продукції в економічної упаковці "дой-пак"
Зайняли 6% ринку рідкого мила на території України 2013
2015 Успішний запуск 2 нових торгових марок "Dolce Vero", "Чистий Дім"
Виробництво сертифіковано ISO 22000:2005 2018

Aqua Cosmetics Group сьогодні

категорій товарів виробляємо

Компанія, яка динамічно розвивається, виробляє товари в 14 категоріях, у тому числі рідке мило, засоби для миття посуду, рідка прання, вологі серветки.

%

Українського ринку «Солі для ванн»

Компанія Aqua Cosmetics Group була першою, яка почала виробництво морської солі в 1999 році, і согодні залишається лідером в категорії «Солі для ванн» на території України.

№1 унікальні продукти

Aqua Cosmetics Group єдина на території України виробляє продукти для тіла і душі – шипучі препарати для прийняття ван у вигляді бомб і таблеток у виробничому масштабі.

людей в команді

Команда Aqua Cosmetics Group складається з 500 сміливих, яскравих і відкритих людей які вірять, що можуть змінити світ на краще і працюють для того, щоб привносити гармонію в життя оточуючих!

Aqua Cosmetics Group розпочала свою діяльність в 1998 році, сьогодні – це одна з найбільших українських компаній з виробництва косметичних засобів та товарів для підтримки чистоти в будинку. У портфелі брендів компанії представлено понад 10 торгових марок, серед яких «Doctor Salt», “Vital Charm”, “Бажаю”, “Dolce Vero”, “Soft”, “Doctor Herbal”, “Нектар”, “Лелека”, “Чистий Дім “,” Flossy “,” Дочки Синочки “і ін., всього понад 300 найменувань продукції, виняткової якості, оригінального зовнішнього вигляду за доступною ціною, які вже успішно зарекомендували себе на ринку косметичних засобів.

Фахівці Aqua Cosmetics Group , вкладаючи основою ідею компанії – «покращувати і вносити гармонію в життя оточуючих людей», ретельно стежать за новими тенденціями в світі, впроваджуючи новітні технології з виробництва продукції і розробляючи інноваційні рецептури, постійно доповнюють портфель новими затребуваними товарами.

Aqua Cosmetics Group в 1999-му році була першою в Україні компанією почала виробництво морської натуральної солі і зараз є лідером ринку «Сіль для ванн» на території України. Багато покупців асоціюють Aqua Cosmetics Group як виключно солевое виробництво, але компанія активно розвивається і на даний момент виробляє товари в 14 категоріях:

– Рідкі мила;
– Гелі для душа;
– Скраби і скраб-мила для тіла;
– Шампуні;
– Гелі для інтимної гігієни;
– Бактерицидні гелі та спреї для рук;
– Рідина для зняття лаку;
– Вологі серветки;
– Рідкі засоби для прання;
– Засоби для миття посуду;
– Глицериновое мило ручної роботи;
– Морські натуральні солі для прийняття ванн;
– Швидкорозчинні шипучі продукти для прийняття ванн;
– Сіль морська харчова.

Окремий напрямок роботи – це уявлення послуг з виготовлення Private Label для наших клієнтів. Aqua Cosmetics Group виробляє продукцію для більш ніж 16 компаній, сюди входять відомі релейтери України ( «Сільпо», «Ашан», «Караван», «Ева», «Космо», «Watsons», «Таврія», «Наш Край» і д.р.,) і країн Латвії, Литви, Грузії, Німеччини, а також компаній дистриб’юторів, таких як «SAV Service», « Friends Group »і ін.

Основною цінністю Aqua Cosmetics Group є її співробітники. Амбіції, згуртований колектив, впевненість у завтрашньому дні, можливість професійного і кар’єрного росту становлять основу кадрової політики компанії.

Завжди рухатися вперед, бути лідером і фахівцем у своїй галузі – принцип роботи Aqua Cosmetics Group .

З 2007 р. Aqua Cosmetics Group експортує продукцію власного виробництва в країни СНД, Євросоюзу та Близького Сходу.