Мета

Щодня наші продукти допомагають людям привносити гармонію в їх житті, допомагаючи добре виглядати, підтримувати порядок вдома і просто змінити життя на краще.

Наше бачення чітко вказує напрямок руху компанії на довгі роки вперед і визначає цілі та шляхи їх досягнення:

  • Кожен день ми працюємо для того, щоб привнести гармонію і зробити майбутнє краще.
  • Ми допомагаємо людям відчувати себе краще, виглядати краще і отримувати більше від життя, завдяки нашим продуктам.
  • Ми будемо надихати людей щодня здійснювати маленькі вчинки, які дадуть можливість удосконалити себе і навколишній світ.

ДО ЧОГО ПРАГНЕМО?

Ми прагнемо бути №1 в Україні надійної, сильної косметичною компанією, якій довіряють покупці і партнери.

Ми формуємо довгострокові партнерські зв’язки з постачальниками, клієнтами та партнерами по бізнесу, засновані взаємно-вигідних, довірчих, відкритих відносинах.

Ми створюємо атмосферу, в якій професіонали компанії Aqua Cosmetics Group використовуючи свій досвід, а також знання передових технологій і світових тенденцій, розробляють косметичні товари і продукти по догляду за будинком які відповідають інтересам наших клієнтів.

Ми несемо відповідальність за кожен реалізований товар. На сторожі якості працюють дуже уважні і вимогливі співробітники відділу по контролю якості Aqua Cosmetics Group, які здійснюють потрійний контроль якості (вхідної сировини, проміжний контроль на виробничих лініях, вихідний контроль).

Партнери
Бренди
Персонал
Споживачі

ЦІННОСТІ

Цінності компанії Aqua Cosmetics Group базуються на 4 постулатах, це: бренди, споживачі, персонал і партнери.

Ми впевнені в силі наших брендів і їх здатності покращувати якість життя споживачів, привносити і їх життя почуття гармонії з собою і природою. Кожен день, фахівці компанії з ентузіазмом привносять нові ідеї для поліпшення якості продукції, кращі з яких негайно впроваджуються на виробництво. Кожен співробітник відчуває свою відповідальність і внесок в загальну справу.

Чесний підхід до ведення бізнесу, шанобливе ставлення до людей і організаціям, з якими ми працюємо, є основними постулатами корпоративної культури Aqua Cosmetics Group.