“Лелека” Засіб мийний рідкий Універсальний «Господарське рідке мило»

, ,

“Лелека” Засіб мийний рідкий Універсальний «Господарське рідке мило»

Засіб мийний рідкий Універсальний  «Господарське рідке мило»  відмінна альтернатива звичному кусковому милу. Ефективно використовується для:  ручного прання та в машинах автомат. Підходить для комплексного прибирання (підлоги, кахлю, кухні та ванної кімнати).  Діє при температурі від 20°С до 95°С. За рахунок своєї консистенції рідке господарське мило економно витрачається. Видаляє забруднення з будь-якої поверхні. Засіб не містить в  своєму складі хлору та фосфатів, тому є безпечним для волокон, може використовуватись для всіх типів тканин.

Спосіб використання: ручне прання 50ml засобу( для прання в жорсткій воді-75ml засобу) розчинити в 5-6L теплої води, покласти виріб у розчин і залишити на 15-20хв., після чого випрати; прання в машинах автомат – використовувати 50ml засобу ( при сильному забрудненні, а також для прання в жорсткій воді – 75ml засобу) на 1 прання; для прибирання-25ml засобу розчинити в 5L теплої води. 1000ml = 13-20 циклів прання у машині автомат.

Запобіжні заходи:зберігати в недоступному для дітей та домашніх тварин місці, засіб не призначений для миття овочів та інших продуктів. ОБЕРЕЖНО: у разі потрапляння в очі-ретельно промити водою.

Склад INCI: aqua, anionic surfactants <5%, sodium chloride, nonionic surfactants <5 %, amphoteric surfactants <5 %, styrene/acrylate copolymer, disodium EDTA,  parfum, мethylchloroisothiazolinone, metilisotiazolinon

Об `єм: 1000 мл

Штрих-код: 4820091146809

Навички

Опубліковано

20.03.2023