Місія

З 1998 року Aqua Cosmetics Group пропонує споживачам косметичні засоби і товари для догляду за будинком, отримані з натуральної, рослинної сировини, з вдосконаленими рецептурами технологами компанії.

Aqua Cosmetics Group покликана за допомогою товарів високої якості (косметики та побутової хімії) покращувати і вносити гармонію в життя оточуючих.

Компанія прославилася препаратами для прийняття ванн, такими як морська сіль і шипучі бомбочки для ванн, які допомагають споживачам зняти стрес, і розслабиться після робочого дня. Сьогодні, використовуючи щедрі дари природи – морську сіль, натуральні рослини, фрукти, насіння, водорості і передові технології по збереженню активних складових у виробництві косметичної продукції, Aqua Cosmetics Group передає природну енергію і їхю ефективність споживачам.

Основна мета – це не просто задовольнити самого прискіпливого споживача, але зробити більше – привнести гармонію в життя кожної людини: поліпшити самопочуття; покращити красу шкіри і волосся; полегшити домашні клопоти, тим самим збільшити вільний час для спілкування сім’ї; допомогти заощадити сімейний бюджет, за допомогою раціонального вибору.

Слово Гармонія складається з чотирьох напрямків  в яких ми працюємо: здоров’я, краса, родина і фінансовий добробут.

ЗДОРОВ’Я

КРАСА

РОДИНА

ДОБРОБУТ

Наше бачення
(до чого ми прагнемо?)

 

Ми прагнемо бути №1 в Україні, надійної, сильною групою, якій довіряють мільйони.

Ми прагнемо максимально поліпшити сервіс обслуговування. Співпрацювати з клієнтами на взаємовигідних – партнерських умовах.