“Чистий Дім” Піна для очищення делікатних поверхонь Атигрибковий ефект

, ,

“Чистий Дім” Піна для очищення делікатних поверхонь Атигрибковий ефект

Спеціально розроблений засіб для миття:

– акрилових ванн
– душових кабін
– джакузі
– ванн з відновленим покриттям
– кахлю і кераміки,
– раковин,
– змішувачів.

Формула засобу впорається з основними типами забруднень у ванній кімнаті:

  • мильними розводами • вапняними відкладеннями. До складу засобу входить унікальний акрілатний полімер, який не дозволяє бруду затримуватися на поверхні і забезпечує чистоту та блиск поверхонь у ванній кімнаті надовго.

Рецептура розроблена з додаванням іонів срібла, що мають антибактеріальну дію.

Способ применения: Встановіть носик тригера на позицію “On”. Нанесіть засіб на забруднену поверхню. Залиште на 10-15 хвилин (дайте засобу попрацювати з забрудненням). Після, видаліть вологою ганчіркою або змийте водою. Витерти серветкою насухо. У разі необхідності повторіть.Встановіть носик тригера на позицію “Off “.

Меры предосторожности: використовувати гумові рукавички. При попаданні в очі  ретельно промити водою та в разі необхідності, звернутись до лікаря. Зберігати окремо від харчових продуктів, в недоступних для дітей та тварин місці. Після використання засобу упаковку утилізувати як побутові відходи.

Состав INCI: aqua, nonionic surfactants <5 %, cationic surfactants <5%, citric acid, isopropanol, sodium citrate, benzalсonium chloride, didecyldimethylammonium chloride, disodium EDTA, acrylic co-polymer, parfum, benzisothiazolinone, metilisotiazolinon, silver citrate.

Объём: 520 мл

Штрих-код: 4820091146137

Навички

Опубліковано

20.03.2023