“Чистий Дім” Засіб чистильний рідкий для очищення сильних забруднень “АнтиПліснява”.

, , , ,

“Чистий Дім” Засіб чистильний рідкий для очищення сильних забруднень “АнтиПліснява”.

Спеціально розроблена формула гелю впорається з сильними забрудненнями у ванній кімнаті. Ідеально підходить для:

ванн та раковин, кераміки (плитки), кахлю, фаянсу, змішувачів, нержавіючих та емальованих поверхонь. Не містить абразивів!

Активні речовини препарату активізують очищення вже при нанесені, не пошкоджуючи поверхню, не залишають розводів і придають поверхні природного блиску.

Містить іони срібла, що мають антибактеріальну дію, та  активну добавку, яка допомагає впоратись з пліснявою. Гель-універсал це  – миттєва дія і висока якість прибирання, яка збереже Ваші фізичні зусилля і  час.

Способ применения: Нанесіть невелику кількість засобу на забруднену поверхню, залиште на деякий час, змийте водою. При необхідності повторіть процедуру. Для видалення цвілі залиште засіб на поверхні не менше 15 хв.

Меры предосторожности: Увага! Не використовуйте для поверхонь з алюмінію, міді та їх сплавів, мармурі та поверхонь з нестійким покриттям. Обережно! Використовувати гумові рукавички. При попаданні в очі  ретельно промити водою та звернутись до лікаря. Зберігати окремо від харчових продуктів, в недоступних для дітей та тварин місці. Після використання засобу упаковку утилізувати як побутові відходи

Состав INCI:aqua, cationic surfactants <5%, anionic surfactants <5%, amphoteric surfactants <5%, inorganic acids, benzalconium chloride, digecyl dimethylammonium chloride, parfum, benzisothiazolinone, metilisotiazolinon, silver citrate, CI 61585

Объём: 520 мл

Штрих-код: 4820091146144

Навички

Опубліковано

20.03.2023