Doctor Salt Сольова ванночка для рук і нігтів ЗВОЛОЖУЮЧИЙ ТРАВ’ЯНИЙ КОМПЛЕКС

,

drsalt-saltbath-ruki-uvlaznyayuschy-travyanoj-komplexСольова ванночка для рук і нігтів ЗВОЛОЖУЮЧИЙ ТРАВ’ЯНИЙ КОМПЛЕКС

Морська сіль з рослинними екстрактами (Moisturizing herbal complex), алантоїном і ефірним маслом рожевого дерева при комплексному догляді за руками ніжно пом’якшить і розгладить шкіру, додасть їй свіжості і яскравості. Морська сіль з підвищеним вмістом мікро- і макроелементів збагачує воду мінералами Чорного моря під час водних процедур. Зволожуючий трав’яний комплекс Moisturizing herbal complex, що містить екстракт зародків пшениці, ячменю, вівса, володіє протизапальними і бактерицидну властивостями, активізує обмінні процеси і регенерацію клітин, підвищують тонус і ступінь зволоження, забезпечуючи ніжний догляд і еластичність шкіри. Алантоїн здійснює терапевтичний вплив на шкіру, сприяє клітинної регенерації шкіри, швидкому загоєнню саден і тріщин, зняття роздратування. Ефірна олія рожевого дерева має антибактеріальну, тонізуючу дію, допомагає доглядати за сухою шкірою. Сіль для комплексного догляду за руками. Ванночка місцевої дії. Виготовлено за італійською технологією.

Спосіб застосування: Розчиніть морську сіль у воді в співвідношенні 100 г на 500 мл води при температурі 34-37 ºС. Тривалість водної процедури: 15-20 хвилин.
Склад NCI: Sea salt, extracts: Triticum vulgare germena, Hordeum vulgare, Avena sativa, glycerol, allantoin, essential oil rosewood

Маса: 100 г

Штрих-код: 4820022090997

Навички

Опубліковано

25.10.2016