“Чистій Дім” Засіб миючий рідке Універсальне «Господарське рідке мило» дой-пак

, , , ,

chystydim-gospodarske-mylo-ridke-dou-universalЗасіб миючий рідке Універсальне «Господарське рідке мило» дой-пак

Засіб миючий рідке Універсальне «Господарське рідке мило». Засіб близьке за своїми властивостями до знайомого з дитинства кускових господарському милу. Ефективно використовується для: ручного прання, в автомат машинах, для комплексного прибирання (двері, підлогу, раковина, кухня і ванна кімната). Якісно пере в гарячій і холодній воді. Може використовуватися для прання в воді будь-якої жорсткості, ефективно усуває забруднення на будь-яких поверхнях, економно витрачається.

Спосіб застосування:  Ручне прання – 50 мл кошти = 1 мірний ковпачок (для прання в жорсткій воді – 75 мл кошти) розчинити в 5-6 л теплої води, замочити виріб на 10-15 хв., Випрати; прання в машинах автомат – використовувати 50 мл засобу (при сильному забрудненні, а також для прання в жорсткій воді – 75 мл кошти) на 1 прання; для збирання – 25 мл кошти розчинити в 5 л теплої води. 1000 мол = 13-20 циклів прання в машині автомат.

Запобіжні заходи: Зберігати в недоступному для дітей і домашніх тварин місці, засіб не призначений для миття овочів та інших продуктів, в разі потрапляння в очі – ретельно промити водою.

Склад INCI: aqua, anionic surfactants <5%, amphoteric surfactants

Об `єм: 500 мл

Штрих-код: 4820091144706

Навички

Опубліковано

17.11.2016